Jsem Jiří Kudláček

Starosta města Hranice a kandidát na senátora za Přerovsko ve volbách, které se konají 2. - 3. října 2020. Pokud právě v tuto chvíli nemáte dostatek času, stáhněte si online publikaci, kde si můžete přečíst více.

S Vašimi osobními údaji vždy zacházíme s respektem a péčí. Odesláním souhlasíte s OOÚ a GDPR
Jiří Kudláček
Jiří Kudláček
Starosta města Hranice a kandidát na senátora za Přerovsko

Bydliště: Hranice - patriot okresu Přerov
Věk: 62 let
Politická zkušenost: 4 volební období
Pracovní zkušenosti: Stavebnictví, finanční sektor
Nejvyšší funkce v samosprávě: Druhé volební období ve funkci starosty města Hranice
Kandidatura: TRIKOLORA s podporou ODA
Stav: ženatý, 4 děti
Koníčky: sport, kultura, historie

Dá se říct, že jsem dnes zkušený starosta města Hranic. Ve funkci jsem již druhé volební období. Dosáhl významných úspěchů jak v osobním životě, tak ve sportu za reprezentaci bývalé ČSSR. V 62 letech jsem stále aktivní judista a zároveň komisař námořního úřadu. Víte, vždycky říkám: „Na moři se člověk naučí nést odpovědnost za druhé a řešit krizové situace. Judo udržuje tělesnou výkonnost a vychovává k úctě k soupeři i rodině. Politika by neměla být povoláním, ale místem, kde předáváme zkušenosti ku prospěchu ostatním, a pokud již nemáme co předat, měli bychom odejít.“ Toto jsou pro mě velmi důležité zásady, které dodržuji. I díky tomu mám opravdovou podporu ve svém městě.

Na funkci senátora mě doporučuje řada významných osobností a to také proto, že za mě hovoří výsledky. Jsou lidé, kteří se dostanou do funkcí, protože mají propracované PR. Já se vždy díval spíš na to, jak člověk odvádí svoji práci.

Spolupráce

Je moc dobře, že se propojili dva politické subjekty, které se rozhodli mě podpořit v kandidatuře na senátora za Přerovsko. Rychle rostoucí Hnutí občanů Trikolóra a tradiční politickou stranu Občanskou demokratickou alianci.