Podporovatelé

Ing. Ján Kožiak
Ing. Ján Kožiak
Brig. gen. v. v.

Práci současného starosty Hranic pana Jiřího Kudláčka sleduji již 5 rok. Svými výsledky a přístupem je výjimečný a proto jej podporuji.

PhDr. Radovan Langer
PhDr. Radovan Langer
Ředitel Gymnázium Hranice

Až půjdeme na podzim k senátním volbám, volme pana Jiřího Kudláčka. Starostu města Hranice, člověka s mimořádnými zkušenostmi z komunální politiky, občana s vytříbeným názorem na potřeby moderní demokratické společnosti.

PhDr. Vladimír Juračka
PhDr. Vladimír Juračka
1. místostarosta města Hranic

Svůj hlas v senátních volbách dám starostovi města Hranic Jiřímu Kudláčkovi. Jako jeho blízký spolupracovník jsem se mnohokrát měl možnost přesvědčit o jeho lidských kvalitách, odbornosti, obětavosti, zodpovědnosti, vysokém pracovním nasazení a angažovanosti ve věcech veřejných. Podle mne jsou to všechno předpoklady, které zaručují, že Jiří Kudláček bude skvělým senátorem.

Markéta Lásková
Markéta Lásková
Sbormistryně - pěvecký soubor Cantabile

V podzimních senátních volbách mám jasno. Mým kandidátem je Jiří Kudláček, úspěšný starosta města Hranic. Je člověkem čestným, schopným, který umí naslouchat prostým lidem i vyslechnout jiné názory a hledat kompromisy. Byl by skvělým senátorem.

Mgr. Hana Čamborová
Mgr. Hana Čamborová
Ředitelka Střední zdravotnické školy v Hranicích

V senátních volbách dávám hlas panu Jiřímu Kudláčkovi, starostovi města Hranic. Má v sobě odhodlání, vytrvalost a empatii. Vidím v něm člověka se zájmem o rodinu a rozvoj našeho krásného města.

Václav Vlasák
Václav Vlasák
Baskytarista skupiny Limetal

Kdo by nechtěl mít senátora za souseda, abychom se měli dobře a mohli svobodně zpívat a hrát. Lidé, běžte k urnám a nedělejte fóry, volte Kudláčka z Trikolóry.

Jirka Richter
Jirka Richter
HOG Ostrava – divize Hranice

Motorkáři stojí za svým starostou Jirkou Kudláčkem, starostou města Hranice. Skvělý člověk, skvělý senátor.

Dušan Michálek
Dušan Michálek
Vedoucí oddělení požární ochrany a krizového řízení města Hranic

Jako zaměstnanec úřadu jsem se z profesních i osobních důvodů vždy stranil politických aktivit. Tentokrát chci udělat výjimku a podpořit starostu města v senátních volbách. Společně jsme prošli období klidná, kdy jsme s radostí předávali hasičům techniku a vybavení, ale i období krizová, kdy jsme řešili, jak nejlépe zabezpečit ochranu našich občanů. Vždy jsem se mohl spolehnout na jeho zodpovědnost, rozhodnost a racionální úvahu. Mám jasno, komu dám svůj hlas.

Mgr. Tomáš Pazdera
Mgr. Tomáš Pazdera
FireKonstrukt Hranice

Město v čele s panem starostou Kudláčkem podporuje činnost jednotky sboru dobrovolných hasičů, a proto děkujeme městu a také starostovi za jejich podporu. Při naší spolupráci oceňujeme na panu Kudláčkovi objektivní pohled na věc a rozhodnost v pravé chvíli.