Mgr. Jarmila Musilová o Trikolóře a Jiřím Kudláčkovi

24.9. 2020 Jiří Kudláček 144x

Tak čekají nás volby a těšíme se na ně. Protože krajské a senátní volby bývají obyčejně lidmi trošku neumocňovány moc, ale přesto musíme si vybírat osoby, které známe a které něco udělají a očekáváme, že udělají něco i pro naše město.

Já jsem se seznámila s tím, že bylo tady založeno hnutí Trikolóra, které je mi velice sympatické, protože jsem si přečetla všechny podněty, které chytají, tedy to, s čím kandidáti jdou do voleb. A myšlenky pana Václava Klause mladšího mě, jako bývalé učitelky, jsou velice blízké. Takže jsem se rozhlížela kolem tohoto hnutí, kdo bude kandidovat za naši oblast. A zjistila jsem, že pan starosta Hranic Jiří Kudláček bude kandidovat.

Obeznámila jsem trošku blíž s jeho prací. Hranice jsou takovým našim trošku … nechci říct zrovna vzorem, protože je to město, které má dvojnásobek obyvatel, jak máme my tady v Lipníku. Ale přesto sleduji, co Hranice dělají a práce pana starosty Kudláčka se mi velice líbí.

A myslím si, že Hranice jdou pod jeho vedením dopředu. Takže i jako senátor by nás měl zastupovat. Myslím si, že by byl vhodným kandidátem.

Pana starostu Kudláčka, mám zpovzdálí možnost pozorovat, jako takového konkurenta našeho města. A myslím, že právě ty jeho zkušenosti z komunální politiky, jako znalce toho, co lidi v tom našem regionu potřebují, co chtějí. Počínaje Hranicemi, tady Lipníkem, Přerovskem, jsou dobré a že náš kraj opravdu zná.

Myslím si, že bude kandidátem na svém místě. A pokud ho zvolíme, tak opravdu nám může tady v tom našem regionu ze senátu pomoci. Hlavně zdůrazňuji ty jeho schopnosti, protože sama mám zkušenosti s komunální politikou, tak myslím, že tyto schopnosti, důležité pro pozici senátora, pan Kudláček má. 

Mgr. Jarmila Musilová
Zastupitelka MěU Lipník nad Bečvou

Nejstarší zastupitelka v Olomouckém kraji. Věk 83 let. Původním povoláním učitelka a ředitelka základní školy. Narodila se, žije a zaslouženého seniorského věku si užívá jen a jen v Lipníku nad Bečvou. Z tohoto důvodu ji všichni obyvatelé města považují nejenom za znalce celé historie, ale také za velkého patriota. Ještě dnes pracuje nejen jako oddávající, ale i jako kronikářka města Lipník nad Bečvou. Zároveň provází jako smuteční řečník při obřadech. Místní občané ji nesmírně obdivují. Protože během celého jejího života je vidět skromnost, obrovský kus práce pro společnost i rodinu.

Komentáře